02/63532691 dtw@dtw.sk

Servisný inžinier

Druh pracovného pomeru:
  • TPP,
  • Práca vhodná pre osobu vysokoškolským vzdelaním a elektrotechnickou kvalifikáciou §23 podľa MPSaVR 508/2009
Náplň práce:
  • Inštalácie, montáž, údržba a servis elektrických zariadení u zákazníkov
  • Realizácia opráv a prehliadok zariadení
  • Zisťovanie príčin závad na zariadeniach a následná oprava
  • Zabezpečovanie servisných úkonov podľa stanovených postupov a noriem
  • Kontrola plnenia úloh technikov, vykonávanie následných akcií
  • Komplexná technická podpora pre zákazníkov a zamestnancov spoločnosti
  • Vyhotovovanie prislúchajúcej technickej dokumentácie.
Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • Vysokoškolské elektrotechnické vzdelanie, ideálne zameranie na výkonovú elektroniku
  • Minimálne 2 roky praxe na obdobnej pozícii servisného technika, preukázateľná prax v oblasti elektrotechniky
  • Prax v oblasti inštalácie polovodičových meničov a meraní kvality siete výhodou
  • Odborná spôsobilosť pre činnosť na elektrických zariadeniach – min. § 23
  • Samostatnosť a flexibilita pri plnení pridelených úloh, t.j. neustále samovzdelávanie sa
  • Komunikačné schopnosti a vystupovanie pred zákazníkmi,
  • Spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
  • Práca s počítačom a mobilnými technológiami, MS SharePoint, MS Office
  • Vodičský preukaz sk. B.
  • Anglický jazyk aktívne
Ponúkame:
  • Zaujímavá a podnetná práca v menšej spoločnosti s významnými zákazníkmi,
  • Príležitosť pracovať za pomoci najnovších technológií.
  • Príležitosti na osobnostný a profesionálny rast
Termín nástupu:
  • dohodou
Kontaktná adresa:

DTW, s.r.o.
Krupinská 4
851 01 Bratislava
Tel.: 02/ 63 53 26 91

Novinky

Zobrazujem 4/27