Technik

Názov pracovnej pozície: Technik

Druh pracovného pomeru:
  • plný úväzok
Náplň práce:
  • dielenské servisné práce a práca v sklade
  • pomocné práce pre servisného technika u zákazníka pri montáži a údržbe dodávaných technológií
  • vyhotovovanie prislúchajúcich dokumentov.
  • preprava tovaru od dodávateľov a k zákazníkovi
Požadujeme:
  • stredoškolské elektrotechnické vzdelanie,
  • Vyhláška MPSaVR 508/2009, min. §21,
  • samostatnosť pri plnení pridelených úloh,
  • chuť neustále sa vzdelávať,
  • vystupovanie pred zákazníkmi,
  • ovládanie PC, pracujeme v prostredí technológií SharePoint a MS Office
  • vodičský preukaz sk. B.
Ponúkame:
  • Zaujímavá práca v menšej spoločnosti.
  • Príležitosť pracovať za pomoci najnovších technológií.
  • Príležitosti na osobnostný a profesionálny rast.
Termín nástupu:
  • dohodou
Kontakt a miesto práce:

DTW, s.r.o.
Gogoľova 2304/18
851 01 Bratislava

Tel.: 02/ 63 53 26 91

Voľné pracovné pozície

DTW, s.r.o.

Gogoľova 2304/18, 851 01 Bratislava
Pon-Pia 7:30-16:00
Tel.: +421263532691
email: dtw@dtw.sk
eshop: eshop@dtw.sk