02/63532691 dtw@dtw.sk

Technik

Technik

Druh pracovného pomeru:
  • TPP,
  • Práca vhodná pre osobu so stredoškolským vzdelaním, elektrotechnickou kvalifikáciou §22 podľa MPSaVR 508/2009
Náplň práce:
  • dielenské servisné práce,
  • servisné práce u zákazníka
  • vyhotovovanie prislúchajúcej technickej dokumentácie.
  • preprava tovaru od dodávateľov a k zákazníkovi
Požadujeme:
  • stredoškolské elektrotechnické vzdelanie,
  • Vyhláška MPSaVR 508/2009, min. §22,
  • samostatnosť pri plnení pridelených úloh,
  • chuť neustále sa vzdelávať,
  • vystupovanie pred zákazníkmi,
  • ovládanie PC, pracujeme v prostredí technológií MS SharePoint, MS Office
  • vodičský preukaz sk. B.
Ponúkame:
  • Zaujímavá a podnetná práca v menšej spoločnosti.
  • Príležitosť pracovať za pomoci najnovších technológií.
  • Príležitosti na osobnostný a profesionálny rast.
Termín nástupu:
  • dohodou
Kontaktná adresa:

DTW, s.r.o.
Krupinská 4
851 01 Bratislava
Tel.: 02/ 63 53 26 91

Voľné pracovné pozície

Novinky

Zobrazujem 4/37