Riello UPS – produkty s ukončeným predajom

Riello, renomovaný výrobca UPS.

Renomovaný výrobca riešení kritického napájania, ocenený Frost & Sullivan ako najlepší výrobca a nositeľ vedúceho postavenia v zdrojoch UPS.  Portfólio produktov obsahuje malé jednofázové zdroje UPS (Dialog, Sentinel) až vysoko výkonné a kvalitné trojfázové riešenia najnovších technológií (Multi SentryMaster),… s ucelenou správou napájania a dohľadom nad zdrojmi UPS.

Dialog Vision

Dialog Vision DVR (500-1100VA)

Dialog Vision DVR (500-1100VA) – predaj skončil Dialog Vision DVR rada zahŕňa modely od 500VA do 1100VA.  UPS poskytuje digitálny sínusový výstup napájania a pre jeho vyspelé komunikačné možnosti pripojenia  je ideálnym riešením pre ochranu kritických záťaží ako stacionárne alebo rackové servery, sieťové zariadenia alebo systémy pre ukladanie dát. Záťaž je napájaná zo siete cez Automatic Voltage […]

záložné zdroje ups 230v 3,3 kVa, 4 kva, 5 kVA, 6 kVA, 8 kVA, 10 kVA on line Riello Sentinel Dual (high power)

Sentinel Dual SDL (3,3-10kVA)

Rad záložných zdrojov UPS Riello SENTINEL DUAL high power (SDL) je k dispozícii v jednofázových modeloch 3,3-4-5-6-8-10kVA a v modeloch 3 fázy/1 fáza  6,5-8-10kVA s technológiou on-line dvojitá konverzia (VFI). Rad SENTINEL DUAL môže byť umiestnený priamo na podlahe alebo inštalovaný do 19″ skríň ako napríklad skrine MultiShelter. Charakteristika:      

záložné zdroje ups 230V 400V/230V 5kVa, 6kva, 10kVA, 15kVA, 20kVA On Line Riello sentinel Power Green

Sentinel Power Green SPM/SPH (6 – 20kVA)

Rad záložných zdrojov UPS Riello Sentinel Power Green je ideálnym riešením pre ochranu IT systémov, telekomunikačných zariadení a kritických systémov, ako napr. bezpečnostné zariadenia vyžadujúce maximálnu spoľahlivosť napájania. Sentinel Power Green je navrhnutý s využitím vysokokvalitných komponentov a technológií, aby poskytoval maximálnu ochranu napájania záťaže a nadväzujúcich systémov pri optimalizovaných energetických úsporách. Charakteristika:  

Sentinel Power

Sentinel Power SPW/SPT (5 – 10 kVA)

Rad záložných zdrojov UPS Riello Sentinel Power je ideálne riešenie pre napájanie dôležitých kritických aplikácii, ako napr. elektro-lekárske bezpečnostné aplikácie, tak aby bola zaručená maximálna spoľahlivosť a dostupnosť. Rad obsahuje 5-6kVA jedna/jedna fáza UPS, 6.5-8-10 kVA jedna/jedna fáza a tri/jedna fáza modely. Charakteristika:    

Modulárny záložný zdroj UPS 400V 20kVA, 40kVA, 60kVA, 80kVA, 100kVA, 120kVA, 160kVA, On Line double conversion Riello Multi Guard industrial GMI | DTW.sk

UPS Riello Multi Guard Industrial GMI (20-160kVA)

UPS Riello Multi Guard Industrial GMI (20-160kVA) 1 až 8 modulov po 20 kVA Priemyselný rad Multi Gurad záložných zdrojov UPS je vyvinutý na zabezpečenie kontinuity napájania všetkých kritických aplikácií pre špecifické environmentálne podmienky alebo priemyselné procesy vyžadujúce ochranu. Multi Guard je dostupný vo vyhotovení samostatného zdroja 20 kVA a v modulárnych prevedeniach od 20 […]

Riello UPS je medzi vodcami a promotérmi Európskeho kódexu správania (o energetickej efektívnosti a kvalite systémov UPS), a bol prvý Európsky výrobca UPS klasifikujúci svoje výrobky v súlade s ECO úrovňami energetickej účinnosti.Dokument Kódex správania je podpísaný poprednými európskymi výrobcami zariadení UPS a je adresovaný Európskej komisii, ktorá definuje minimálne ciele, ktoré sa majú dosahovať v oblasti energetickej účinnosti. Vývoj elektrických sietí je kľúčom k väčšej udržateľnosti, najmä systémy pre hospodárenie s energiou majú zásadný význam vo vyváženosti ponuky a dopytu na použitie energií udržateľnejším a účinnejším spôsobom.
Siete Smart Grid predstavujú nové koncepty a nové obchodné príležitosti pre inštalácie zariadení UPS. Batérie system UPS môžu predstavovať značné investície, ale často sú len čiastočne využité. Použitie týchto distribuovaných energetických akumulátorov a generovanie biznisu v odvetví skladovania energie bude nevyhnutné.Smart Grids vyžadujú integráciu rôznych zdrojov energie, obojsmernú dopravu, výmenu informácií v sieti a centralizované riadenie.

V tomto novom pohľade, môžu inštalácie UPS hrať nové využitie; stávajú sa virtuálnou generáciou elektrární, decentralizovanými systémami uskladnenia energie, variabilnými elektrocentrálami a predovšetkým môžu byť kombinované s rôznymi obnoviteľnými zdrojmi energie.Aby bol UPS „Smart Grid Ready“, musí umožniť implementáciu riešenia uskladnenia energie, a zároveň zaistiť vysokú účinnosť a byť schopný nezávisle zvoliť najúčinnejší spôsob, závislý od stavu siete. Musí tiež mať elektronické rozhranie so systémami správy napájania prostredníctvom komunikačnej siete Smart Grid. Riello, vždy pozorný k technologickým inováciám, ihneď investoval do výskumu a technológie rozvoja „Smart Grid Ready“ produktov, vyvinutím rodín Master HP, Master MPS a multi Sentry. Rady predstavujú prvé UPS na trhu, ktoré sú „Smart Grid Ready“.

Energetické úrovne Riello UPS ECO sú viac než koncepcia, práve tak ako hranie úlohy v širšej firemnej iniciatíve, systém ukazuje, ako Riello UPS dokáže dosiahnuť periódy kapitálových platieb, ktoré sú až do polovice priemyselného štandardu, a so zníženou uhlíkovou stopou – obidva dôležité prínosy pre životné prostredie a energetiku na celom svete.