Logo DTW.sk
a
🏠 Domov | O nás

O nás

Naše priority, referencie, certifikáty a kariéra

Profil spoločnosti

Sme poskytovateľ technických riešení záložných zdrojov UPS pre kritické systémy. Ucelené portfólio našich produktov a služieb zabezpečí kontinuálnu dostupnosť elektrickej energie pre vaše technológie a zariadenia. Riešenia navrhujeme tak,
aby zhodnotil vaše investície do prevádzky núdzových systémov a IT systémov vysokej dostupnosti.

Tím našich skúsených špecialistov realizuje projekty, inštaluje produkty a poskytuje služby šité na mieru vašim požiadavkám, pričom zároveň dbáme na osobný prístup a vašu maximálnu spokojnosť.

Naše priority

UPS sú zárukou neprerušeného napájania, chránia vaše systémy pred všetkými poruchami elektrickej siete. Našou prioritou je zabezpečiť neprerušenú prevádzku systémov veľkých firiem a malých podnikov pomocou jednotiek UPS, príslušenstva k UPS, batérií a rozsiahlej bázy profesionálnych služieb.

Rokov skúseností

aktívnych zákazníkov

Inštalácií zariadení

Ročných výjazdov

Naši zákazníci

A mnoho ďalších spokojných zákazníkov 🙂

Certifikáty

Spoločnosť DTW, s.r.o. je držiteľom certifikátu manažérstva kvality STN EN ISO 9001:2016, ako aj certifikátu environmentálneho manažérstva podľa normy STN EN ISO 14001:2016 a certifikátu ochrany zdravia pri práci a systém riadenia bezpečnosti STN OHSAS 18001:2009.

Taktiež sme držiteľom certifikátu plnenia povinnosti spätného odberu, zhodnotenia a recyklácie odpadov z obalov uvedených na trh v SR v súlade s platnou legislatívou, čím prispievame k úspore emisií skleníkových plynov a energie.

DTW, s.r.o. je certifikovanou spoločnosťou pre servis zariadení UPS Riello, MGE, Eaton. Sme držiteľom oprávnenia technickej inšpekcie pre opravu vyhradených technických zariadení.

Kariéra

Pracovné pozície, ktoré sú dostupné pre ľudí s vysokým nasadením naučiť sa niečo nové a budovať si kariéru v oblasti, ktorá ich baví. Spoločnosť DTW je zameraná na technológie výkonovej elektroniky pozostávajúcej z polovodičových meničov, z úložiska energie, ako sú akumulátory, kondenzátory či zotrvačníky. Ponúkame Vám zaujímavú prácu s firemnými zákazníkmi, možnosť profesného rastu a v neposlednom rade odmeňovanie za dosiahnuté výsledky.

Pripravený rásť?

M
!

Napíšte nám

Kontaktný formulár

Sme radi, ak vidíme oproti sebe spokojného zákazníka. Neváhajte nás kontakovať, môžete ním byť aj Vy.