Skip to content

Riešenia nepretržitého napájania

Väčšia dostupnosť energie s novými modelmi Riello UPS Sentryum od 60 do 120 kVA

Navrhnuté a vyrobené s najmodernejšími technológiami a komponentmi, nové veľkosti implementujú pokročilé riešenia, ako sú dvojjadrové mikroprocesory DSP, trojúrovňové obvody meniča a rezonančné riadenie, aby zaručili maximálnu ochranu všetkých kritických záťaží.

Legnago, 28. júna 2023. – Riello UPS, značka skupiny Riello Elettronica, významný hráč vo výrobe neprerušiteľných zdrojov napájania a fotovoltaických meničov, s potešením oznamuje rozšírenie sortimentu Sentryum zavedením nových modelov 60, 80, 100 a 120 kVA.

Vďaka trojfázovému vstupu a výstupu, jednotkovému menovitému účinníku a technológii online dvojitej konverzie kompatibilnej s VFI-SS-111 dopĺňajú tieto nové veľkosti existujúci rad 10 až 40 kVA.

Navrhnuté a vyrobené s najnovšími technológiami a komponentmi, modely Sentryum sú vybavené dvojjadrovými mikroprocesormi DSP (Digital Signal Processor), trojúrovňovými invertorovými obvodmi a rezonančným riadením.

Tieto vlastnosti zaisťujú maximálnu ochranu kritických záťaží, minimalizujú dopad na základné systémy a optimalizujú energetickú účinnosť.

Rad zdrojov Riello UPS Sentryum 10 - 120 kVA

Sentryum sa ukazuje ako ideálne riešenie pre inštalácie, kde je obmedzená dostupnosť energie zo siete, keď je UPS podporovaný generátorom alebo v prítomnosti záťaží, ktoré generujú harmonické prúdy.

Vďaka svojmu riadiacemu systému umožňuje UPS znížiť skreslenie výstupného harmonického napätia na hodnoty pod 1% pri lineárnom odporovom zaťažení a pod 1,5% pri nelineárnom zaťažení.

To zaisťuje rýchlu reakciu na zmeny zaťaženia a dokonale sínusové napätie za akýchkoľvek podmienok.

Distribuovaná paralelná konfigurácia umožňuje pripojiť až 8 jednotiek pre redundantný (N + 1) alebo kapacitný paralelný systém, čo ponúka výnimočnú rozšíriteľnosť. UPS naďalej pracuje paralelne, aj keď je prepojovací kábel prerušený (uzavretá slučka).

Modely Sentryum boli podrobené seizmickým testom certifikovaným akreditovanými externými laboratóriami, čo zaručuje ich kompatibilitu so systémami, ktoré vyžadujú seizmickú zhodu v súlade s ICC ES AC156 (2020).

Všetky modely sú tiež vybavené systémom Smart Battery Management, ktorý ponúka rad funkcií pre správu a optimalizáciu batérií na zabezpečenie optimálneho výkonu a predĺženie ich životnosti. Podporujú uzavreté olovené batérie (VRLA), AGM a GEL, batérie s otvoreným hrncom, nikel-kadmiové batérie, ako aj alternatívne záložné zdroje energie, ako sú lítium-iónové batérie a superkondenzátory. Ich dostupnosť nabíjacieho prúdu do 30 ampérov ich robí vhodnými pre aplikácie vyžadujúce rozšírenú autonómiu batérie.

Sentryum je vybavený farebným dotykovým displejom, ktorý vám umožní ľahko a rýchlo zobraziť všetky informácie o UPS.

“S novými modelmi Sentryum, navrhnutými s najmodernejšími technológiami a komponentmi, sme schopní poskytnúť vysoko kvalitné riešenia kontinuity napájania, prispôsobiteľné rôznym potrebám zákazníkov, zabezpečujúce spoľahlivý výkon, ochranu kritických záťaží a významné úspory energie,” povedal Luigi Ferrari, produktový manažér spoločnosti Riello UPS.

Informácie o Riello UPS

Riello UPS je značka neprerušiteľných zdrojov napájania pre dátové centrá, elektromedicínske aplikácie, bezpečnostné a núdzové zariadenia, priemyselné procesy a komunikačné systémy, navrhnutá a vyrobená spoločnosťou RPS S.p.A., spoločnosťou so sídlom v Taliansku a súčasťou skupiny Riello Elettronica Group. RPS S.p.A. je lídrom v talianskom odvetví a pevne sa umiestnila medzi piatimi najlepšími spoločnosťami na svete v oblasti technologického výskumu, výroby, predaja a pomoci. Snaha o kvalitu, optimalizácia zdrojov a silná snaha o technologické inovácie spolu so serióznosťou, dôslednosťou a skúsenosťami robia z RPS S.p.A. spoločnosť schopnú uspokojiť potreby rýchlo rastúceho trhu. RPS S.p.A. má dva výrobné závody v Taliansku, 16 dcérskych spoločností umiestnených medzi Európou, Spojenými štátmi, Spojenými arabskými emirátmi, Čínou, Indiou, Singapurom a Austráliou a prítomnosť vo viac ako 85 krajinách po celom svete, ktorá ponúka veľmi vysokú úroveň služieb zákazníkom.

Ďalšie informácie o spoločnosti a jej produktoch nájdete na www.riello-ups.com

Objavte výhody riešenia Sentryum: https://bit.ly/3JzhQX4