Skip to content

Riešenia nepretržitého napájania

Riello Master Switch MTS 100-3

Trojfázový bezvýpadkový prepínač zdrojov pre aplikácie vysokej dostupnosti, menovitý prúd 100 A, trojpólové prepnutie, doba prepnutia < 4 ms pri synchrónnych vstupoch S1 a S2, Rozmery vxšxh 1500x685x530 mm, hmotnosť 145 kg

Riello Master Switch MTS 100-3

MASTER SWITCH je statický prepínač bežne používaný v aplikáciách vysokej dostupnosti napájania na zlepšenie odolnosti. Tento systém môže byť použitý v spojení s UPS alebo ako oddelené samostatné zariadenie.
 

PRINCÍP

MASTER SWITCH pridáva redundanciu zdrojov pre kritické inštalácie a automaticky prenáša pripojenú záťaž medzi dvoma samostatnými zdrojmi striedavého napätia. Prenos môže byť automatický, ak zlyhá vstupné napájanie mimo stanovené tolerancie, alebo môže byť tiež ručný pomocou klávesnice predného panela alebo vzdialene prostredníctvom komunikačnej siete.
 

OCHRANA PRED VÝPADKAMI NAPÁJANIA

V prípade, že jeden z dvoch zdrojov energie sa dostane mimo špecifikovaných tolerancií, MASTER SWITCH prepne záťaže na druhý zdroj energie (to sa stane okamžite v prípade, že dva zdroje sú vo fáze).
 

OCHRANA PRED RUŠENÍM PROSTREDIA

Preťaženia a poruchy záťaže
V prípade preťaženia alebo pri poruche, systém vnútornej ochrany v rámci zariadenia STS môže byť nakonfigurovaný tak, aby odpojil napájanie v definovaných úrovniach. V extrémnej situácii skratu na výstupe, MASTER SWITCH môžet odpojiť záťaž, aby sa zabránilo šíreniu poruchy do okolitých záťaží.
 
MODELSTS100-3
Menovitý prúd100 A
Prevádzková teplota0 – 40° C
Max. nadmorská výška inštalácie1000m  pri menovitom výkone
Rozmery šxhxv685x530x1500 mm
Hmotnosť STS 3 pole145 Kg
KrytieIP20
Vstup káblovspodkom(spredu) / zvrchu(voliteľné)
KomunikáciaŠtandardne RS232 – STS NET TCP/IP voliteľne
Prepnutie SwiftDostupné – štandardne
LCD a mimický displejDostupné – štandardne
Spätnoväzobná ochranaDostupné – štandardne
Softvér pre správuDostupné – štandardne
Bezpotenciálové výstupyDostupné – štandardne
Vstup EPODostupné – štandardne (rozpínací)

 

Detaily

SKU: WMTS100013P0 Výrobca:

Príslušenstvo