Skip to content

Riešenia nepretržitého napájania

Centrálny napájací systém Riello CSS CAM 5

Centrálny napájací systém Riello CSS CAM 5 o výkone 5 kVA/3 kW, bez batérií, (jedna fáza vstup/jedna fáza výstup), manuálny Bypass, Rozmery (vxšxh)(mm) 500x250x698, Hmotnosť 25 kg, výstup blok svorkovníc, Vstup blok svorkovníc, Komunikácia USB/ RS232/ slot pre komunikačné rozhranie / REPO + vstupný kontakt, paralelné radenie do 3 jednotiek

2 480,60  s DPH (2 067,17  bez DPH)

Dostupné na objednávku

Centrálny napájací systém Riello CSS CAM 5

Centrálny napájací zdroj Sentinel Tower CSS CAM 5 je navrhnutý v súlade s normou EN 50171 a preto je ideálnym riešením pre inštaláciu v budovách podliehajúcich predpisom o požiarnej bezpečnosti a najmä pre napájanie systémov núdzového osvetlenia. To však nie je všetko,  rad CSS Sentinel Tower je vhodný aj na napájanie iných núdzových systémov, ako sú automatické hasiace systémy, alarmy a núdzové detekčné systémy, zariadenia na odsávanie dymu a zariadenia na detekciu oxidu uhoľnatého. ako aj špecializované bezpečnostné systémy v citlivých oblastiach. Inštalácia CSS CAM 5 zabezpečuje výrazné zníženie nákladov na nastavenie a údržbu systému, ako aj zjednodušenie a zrýchlenie vykonávania pravidelných kontrol.

Hlavné výhody

  • Súlad so štandardom EN 50171.
  • Ochrana pred nesprávnym zapojením batérie.
  • Vysoký dobíjací prúd.
  • Trvalé preťaženie až do 120 %.
  • Súlad s normou EN 60598-1.
  • Batérie s 10 ročnou životnosťou.

VYSOKÝ DOBÍJACÍ PRÚD A SYSTÉM STAROSTLIVOSTI O BATÉRIE

Správna starostlivosť o batériu je dôležitá pre zabezpečenie správnej prevádzky centrálneho napájacieho zdroja CSS CAM 5 v núdzových podmienkach. Systém starostlivosti o batérie  pozostáva zo série funkcií a schopností navrhnutých na dosiahnutie najlepšieho výkonu, predĺženie prevádzkovej životnosti a splnenie časov nabíjania stanovených normou. Centrálny napájací zdroj CSS CAM 5 je navrhnutý v súlade s normou EN 50171 a zaisťuje dostupnosť vysokých úrovní prúdu pre batérie, čo umožňuje dobitie až 80 % úplnej autonómie za 12 hodín. Centrálny napájací zdroj CSS CAM 5  je vhodný na použitie s hermeticky uzavretými olovenými (VRLA), AGM a GEL batériami a batériami typu Open Vent a Nikl. V závislosti od typu batérie sú k dispozícii rôzne spôsoby nabíjania centrálnym napájacím zdrojom CSS CAM 5. Funkcia kompenzácie nabíjacieho napätia CSS CAM 5 na základe teploty zabraňuje nadmernému nabitiu batérie a prehriatiu. Ochrana CSS CAM 5 proti hlbokému vybitiu zabraňuje zníženiu výkonu batérie a poškodeniu batérie.

VYSOKÁ KAPACITA PREŤAŽENIA

Podľa požiadaviek normy EN 50171 je rad centrálnych napájacích zdrojov CSS Sentinel Tower navrhnutý a dimenzovaný tak, aby podporoval nepretržité preťaženie (bez časového obmedzenia) až do 120 % nominálneho zaťaženia.

OCHRANA PRED PREPÓLOVANÍM BATÉRIE

Povinná ochrana proti nesprávnemu zapojeniu batérie v súlade s normou EN 50171 zaisťuje bezpečnosť osôb vykonávajúcich údržbu zariadení a zároveň zabraňuje poškodeniu systému v prípade, že batérie sú neúmyselne zapojené s nesprávnou polaritou.

KONTAKTNÉ ROZHRANIE

Všetky modely sú vybavené kontaktným rozhraním nakonfigurovaným v súlade s normou EN 50171.

VŠEOBECNÉ VLASTNOSTI

Okrem tu uvedených funkcií má centrálny napájací zdroj CSS CAM 5 všetky funkcie spoľahlivosti a flexibility spoločné pre rad UPS Sentinel Tower, z ktorých pochádza, vďaka čomu je kompatibilný s pôvodným príslušenstvom.

Detaily

SKU: SCAM5K0ANB00RUA Výrobca: