Skip to content

Riešenia neprerušovaného napájania.

PowerNetGuard

Softvér pre dohľad PowerNetGuard centralizuje riadenie a správu UPS pomocou sieťového rozhrania SNMP. Je ideálnym nástrojom pre dátové centrá, stredné a veľké sieťové riešenia. Pomocou Rfc1628 Management Informatiom Base (MiB), je zabezpečené štandardizované riadenie pre všetky UPS v súlade s týmto celosvetovým štandardom.

1 001,20  s DPH (834,33  bez DPH)

Dostupné na objednávku

  • Grafické monitorovanie UPS a stavu environmentálnych senzorov – PowerNetGuard je jednoduchý ale účinný nástroj pre správu UPS. Grafická verzia je dostupná pre všetky operačné systémy.
  • Podrobné monitorovanie záložného zdroja UPS a environmentálnych senzorov – PowerNetGuard poskytuje všetky informácie, ktoré sú potrebné pre úplnú diagnostiku.
  • Protokol udalostí a aktuálne zobrazenie všetkých parametrov – Všetky zmeny v prevádzkových stavoch UPS sú zaznamenané, spolu s všetkými parametrami a hodnotami. Tieto neustále monitorované hodnoty sú zobrazené v grafickej forme.
  • Centralizovaný manažment – PowerNetGuard je ideálnym riešením pre správu všetkých UPS v infraštruktúre pomocou jednej aplikácie. Pomocou tejto aplikácie je možné sledovať a spravovať všetky vaše UPS, zaistí rýchle varovanie v prípade závady alebo poruchy.
  • Podpora UPS tretích strán – PowerNetGuard tiež umožňuje správu UPS iných výrobcov prostredníctvom SNMP vlastnej sieťovej dosky. To umožňuje kompletnú správu všetkých UPS v jednom bode, bez potreby obsluhovania niekoľkých rôznych aplikácii.

Pripojenie PowerNetGuard cez Netman

Detaily

SKU: 0SWU00401 Výrobca: