Skip to content

Riešenia nepretržitého napájania

PowerShield3 – licencia plnej verzie

PowerShield3 je účinný a užívateľsky intuitívny nástroj pre riadenie a správu UPS. Umožňuje zobrazenie všetkých dôležitých prevádzkových údajov, ako napr. vstupné napätie, aplikované zaťaženie a pod., prípadne programovanie užívateľsky nastaviteľných parametrov pre vypnutie, zapnutie servera, test batérii a pod.

114,00  s DPH (95,00  bez DPH)

2 na sklade

PowerShield3 – licencia plnej verzie

PowerShield3 je nástroj pre riadenie a správu UPS. Umožňuje zobrazenie všetkých dôležitých prevádzkových údajov, ako napr. vstupné napätie, aplikované zaťaženie a pod., prípadne programovanie užívateľsky nastaviteľných parametrov pre vypnutie, zapnutie servera, test batérii a pod.

  • Grafické monitorovanie UPS a stavu environmentálnych senzorov – PowerShield3 je jednoduchý ale účinný nástroj pre správu UPS. Grafická verzia je dostupná pre všetky operačné systémy.
  • Podrobné monitorovanie záložného zdroja UPS a environmentálnych senzorov – PowerShield3 poskytuje všetky informácie, ktoré sú potrebné pre úplnú diagnostiku.
  • Protokol udalostí a aktuálne zobrazenie všetkých parametrov – Všetky zmeny v prevádzkových stavoch UPS sú zaznamenané, spolu s všetkými parametrami a hodnotami. Tieto neustále monitorované hodnoty sú zobrazené v grafickej forme.
  • Programovanie prevádzky UPS – Je možné všetky nastavenia ktoré môže užívateľ nastaviť naprogramovať prostredníctvom PowerShield3 ako napr.: zapnutie, vypnutie servera, test batérii atď.
  • Grafické monitorovanie UPS pre MAC OS X – PowerShield3 softvér je jediný softvér pre riadenie a správu UPS ktorý je určený aj pre Macintosh systém s klient-server architektúrou. To umožňuje integráciu v TCP/IP sieťach s Windows, Novell a stále viac používaných UNIX operačných systémoch. Umožňuje to prostredníctvom NetMan komunikačných modulov. Multi-jazyčná podpora.
  • Bloková schéma prevádzky – Zobrazuje prevádzku UPS vo forme diagramu, z dôvodu intuitívnejšej analýzy prevádzkových stavov.
  • Notifikácia chybových hlásení prostredníctvom e-mail, SMS, fax a hlasovej správy – PowerShield3 môže byť konfigurovaný pre automatické zasielanie chybových správ prostredníctvom e-mail, SMS, fax a hlasovej správy.

Softvér si môžete stiahnuť free zo stránky PowerShield3. Produkt uvedený na tejto stránke je licenciou na plnú funkcionalitu produktu PowerShield3, t.j. systémy UNIX a správu viac zdrojov UPS, ako sú napríklad dva redundantné zdroje pre dvojzdrojové servery.

Detaily

SKU: LICENZA F.V. Výrobca:

Príslušenstvo